2 Nisan 2020

İletişim

İletişim!

Destek ve önerileriniz için, aşağıdaki iletişim kanallarından bizlere ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medya Hesaplarımız

E-Posta Adreslerimiz

Tüm öneri ve görüşleriniz için e-posta adreslerimiz üzerinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz. İlan paylaşımları için Instagram üzerinden özel mesaj gönderebilirsiniz.

Sahiplen.net içerisinde yayınlanan tüm içerikler özgündür ve yazarlarımız tarafından oluşturulmaktadır. İzinsiz kopyalanması, kaynak gösterilmeden paylaşılması yasaktır. İçeriklerimiz DMCA Secure ile koruma altındadır. İçeriklerin çalınması durumunda hukuki haklarımızı kullanabiliriz. İçeril ihlallerini ve telif haklarınızı bizlere, [email protected] e-posta adresi üzerinden bildirebilirsiniz.

Sahiplen.net, mevcut durumunda bağış toplamamaktadır. Adımıza sizden para talep edenlere itibar etmeyiniz. Bir Kap Mama Projesi ile ilgili öneri, görüş ve şikayetleriniz için, bizimle e-posta üzerinden veya instagram üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Taleplerinizi büyük titizlikle inceleyerek geri dönüş sağlayacağız.

Başvuruda bulunmak ve açık başvuruları görüntülemek için, Başvurular sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. İlgili başvurudan konu detaylarına ve forma erişerek başvuruda bulunabilirsiniz.

DMCA Site Report | DMCA Compliance

%d blogcu bunu beğendi: