2 Nisan 2020

Hakkımızda

Kedilerde Kanser

Hakkımızda

Sahiplen.net! Bir hayalin gerçek olabilme arzusu… Hakkımızda

Bir hayalin gerçek olabilme arzusu ile hayat bulmuş sahiplen.net , siz değerli hayvanseverlerin beslediği sevgi, sorumluluk bilinci ve güven duygusunu misyon edinerek, ‘Satın Alma, Sahiplen’ ilkesiyle hizmet hayatına başladı.

Ekip olarak her birimiz, aynı ortak payda olan ‘Bilinçli Evcil Hayvan Sahiplendirme’ mottosuyla bir araya geldik ve bu doğrultuda her gün kendimizi geliştirmeyi, siz hayvansever üyelerimizin sahiplendiğiniz, sahipleneceğiniz ya da sahiplendirmek istediğiniz ‘Can’lar için hizmet vermeyi, bu alanda gereken tüm eğitim, bilgi ve paylaşımı sağlamayı arzulayarak servis sunuyoruz. Hayvanları seviyor, onlarla yaşıyor ve bir ‘Can’ın hayatına dokunabilmek adına mutluyuz. Web sitemiz kesinlikle maddi yardım kabul etmemektedir. Mama Bağışı gibi konular için iletişim menüsünden bize ulaşabilirsiniz.

Gerçekleştirmek istediğimiz hayallerimize ortak olun!

Biz, sizlerin önerilerini önemsiyor ve bu önerileri gelişimimiz için en büyük fırsat olarak görüyoruz. Sosyal medyada da bizi takip ederek, yorumlarınızla bizi destekleyebilir, gelişimimize katkı sağlayabilirsiniz.

Sahiplen.net günden güne büyümektedir. Büyümemizi İstatistiksel Veriler sayfamızı inceleyerek görebilirsiniz. Hakkımızda daha fazla bilgi için bizimle İletişim sayfası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Sahiplen.net Ekibi

%d blogcu bunu beğendi: